Військовослужбовці Військового інституту продовжують агітаційну діяльність щодо вступу до інституту у 2020 році

Добавлено: 19.12.2019 Переглянуто: 693

Викладач кафедри комп'ютерних інформаційних технологій капітан Надія Фесьоха провела агітаційну роботу щодо вступу до інституту серед випускників Кам'янець-Подільського та ліцеїстів Кам'янець-Подільського ліцею з посиленою фізичною підготовкою.

Майбутні абітурієнти цікавились спеціальностями підготовки Комп'ютерні науки та Кібербезпека, можливістю подальшого проходження служби в Державній прикордонній службі України та підрозділах розвідки.

Представник факультету телекомунікаційних систем молодший лейтенант Мальвіна Цокало зустрілася з випускниками міст Сміла, Канів та Умань.

Результати виступів та спілкування з молоддю свідчать про зацікавленість у отриманні вищої освіти в галузі кібербепеки, інформаційних технологій, електроніки та телекомунікацій.