Інститут оголошує набір 2020 року до очної ад’юнктури. Детальна інформація - Наука -> Ад'юнктура і докторантура

Практика курсантів четвертого курсу інституту

Добавлено: 17.12.2019 Переглянуто: 448

В період з 28 листопада по 13 грудня курсанти четвертого курсу проходили практику за військовим спрямуванням метою якої було набуття курсантами умінь та практичних навичок у виконанні технологічних операцій з технічного обслуговування та ремонту озброєння та військової техніки зв'язку, прищеплення курсантам первинних практичних навичок із спеціальності. Всі курсанти були розподілені по військових частинах всіх видів Збройних Сил України та Національної гвардії України на офіцерських посадах, і на протязі визначеного терміну виконували посадові обов’язки які були визначені до посад в військових частинах.

Саме під час такої практики розумієш які питання потрібно підтягнути, на що звернути увагу та зовсім по іншому розумієш ту відповідальність, яку відчувають офіцери-командири- поділився своїми враженнями по прибутті в інститут курсант факультету телекомунікаційних систем сержант Владислав Датій.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net