З Днем Збройних Сил України

Добавлено: 06.12.2019 Переглянуто: 1207

Щиро вітаю всіх Вас із Днем Збройних Сил України-Днем ти хто уособлює в собі славу, гордість і силу України! Вітаю з днем незламних синів та дочок України!

Мужність, честь, сила і відвага - це ті якості, які притаманні захисникам, адже лише кращі з кращих присягнули на вірність українському народові.

Героям України, які полягали у боротьбі з російським окупантом за незалежність та територіальну цілісність України слава та вічна пам'ять.

Незважаючи на всі труднощі, які стоять перед нами, хочу щиросердечно побажати всім вам міцних сил, незламної віри, сміливих ідей і добрих надій, впевнених планів та обов'язкової удачі, незгасимого оптимізму і відмінного виконання всіх поставлених завдань на розвиток та славу Збройних Сил України.

З повагою

Начальник Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут

генерал-майор Євген Степаненко