03 жовтня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомся з Військовим інститутом телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          УВАГА, оголошено додатковий набір з 1 вересня до 31 жовтня 2020 року на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: 067-969-29-32, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

До Дня Збройних сил України у Києві відбувся турнір з міні-футболу «Кубок Захисника – 2019»

Добавлено: 05.12.2019 Переглянуто: 500

05 грудня у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут пройшов турнір з міні-футболу “Кубок Захисника” присвячений Дню Збройних Сил України.

У футбольних баталіях змагалися команди військового вишу, Національної гвардії України, збірної журналістів України та Департаменту Патрульної поліції міста Києва.

Учасників привітав перший віце-президент Української асоціації футболу Олег Протасов.

За результатами жеребкування, в першій грі зійшлися між собою команди Патрульної поліції та Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут. Основна гра закінчилась з рахунком 2:2. Сильнішого виявила серія пенальті, де удача посміхнулася Патрульній поліції.

В другому протистоянні команда Національної гвардії України на останніх хвилинах здолали збірну журналістів України – 3:2.

фіналі змагань за Кубок Захисника команда Національної гвардії  перемогла команду Департаменту Патрульної поліції й стала володарем Кубку Захисника. Бронзові медалі у команди Військового інституту, яка перемогла збірну журналістів – 2:1.

Усі учасники турніру отримали грамоти, подяки, футбольні м’ячі від організаторів та спонсорів турніру.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net