21 грудня 2019 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ за адресою: Київ, вул. Московська 45/1, вхід через КПП інституту                         Інститут оголошує набір 2020 року до очної ад’юнктури. Детальна інформація - Наука -> Ад'юнктура і докторантура

Чeмпіонат Збройних Сил України з гирьового спорту

Добавлено: 29.11.2019 Переглянуто: 218

26 - 28 листопада 2019 року в м. Житомир пройшов Чeмпіонат Збройних Сил України з гирьового спорту. В цих змаганнях прийняли участь близько 100 кращих спортсменів-гирьовиків з різних ВВНЗ України.

Військовослужбовці ВІТІ імені Героїв Крут здобули загально-команднe 5-тe місцe.

В особистій першості офіцери інституту вибороли 1 ЗОЛОТУ та 1 БРОНЗОВУ медалі.

ЗОЛОТО: старший викладач – начальник фізичної підготовки і спорту ВКСС ВІТІ, Майстер спорту України майор Феніч Ростислав - у ваговій категорії «до 95 кг»

СРІБЛО: викладач кафедри фізичного виховання, спеціальної фізичної підготовки і спорту ВІТІ ім. Героїв Крут, Майстер спорту Украіни капітан Непомнящий Олександр

Вітаємо наших переможців! Потрібно готуватись до майбутніх змагань - рівно через рік команда інституту з гирьового спорту знову буде мірятись силами з найсильнішими спортсменами ЗС України. Тож тренерам - капітану Непомнящому (м.Київ) та майору Фенічу (м. Полтава) - разом з курсантами необхідно пройти нелегкий шлях підготовки та тренувань, щоб досягти бажаного успіху та у командному заліку зайняти призове місце. Тому ми вибираємо гасло: "Одне тренування – це крок вперед, одне пропущене тренування – два кроки назад".

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2019.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net