Музика з любов’ю та щирого серця

Добавлено: 10.11.2019 Переглянуто: 1089

Сьогодні в приміщенні Національного історико-архітектурного Музею Київська фортеця проходив 5-й Фестиваль військової авторської пісні, на якому мали можливість бути присутніми і курсанти Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут.

Це спільнота однодумців, захисників України, воїнів і волонтерів. Виконані пісні – це матеріал, який пов’язує тих, хто дихає одним повітрям, в чиїх венах біжить одна кров, хто не уявляє життя українців під тиском агресора.