УВАГА, до 31 жовтня 2021 року оголошено додатковий набір на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: (067) 555-87-37, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

Кафедра військової підготовки інституту провела День відкритих дверей

Добавлено: 19.10.2019 Переглянуто: 568


Інститут за традицією гостинно прийняв у своїх стінах всіх бажаючих познайомитися з навчальним закладом.18 жовтня відвідувачі мали змогу особисто поспілкуватися з керівництвом інституту та кафедри військової підготовки.

Присутні отримали вичерпну інформацію щодо особливостей підготовки за програмою офіцерів запасу, порядку роботи відбіркової комісії, військово-облікових спеціальностей, за якими здійснюється підготовка на кафедрі, а саме.

 • Організація захисту інформації та кібернетична безпека в інформаційно-комунікаційних системах (державне замовлення).
 • Математичне та програмне забезпечення функціонування автоматизованих систем.
 • Експлуатація та ремонт наземної апаратури радіозв’язку різної потужності.
 • Технічне забезпечення функціонування автоматизованих систем управління.
 • Застосування змішаних з’єднань, військових частин і підрозділів (крім підрозділів і військових частин зв’язку та радіотехнічного забезпечення авіації)
 • Експлуатація та ремонт автомобільної техніки і гусеничних тягачів.
 • Соціальна психологія.

  Відвідувачі ознайомилися з матеріально-технічною базою Військового інституту, поспілкувалися з викладачами кафедр. Гості побачили сучасні засоби зв’язку та телекомунікацій, які зараз використовуються в районі проведення ООС, і на якій навчаються майбутні офіцери.

  Зацікавленість молоді нашим вишем свідчить про те, що все молодих людей прагне здобути фахову військову освіту в галузі кібербезпеки, інформаційних та телекомунікаційних технологій, пов’язати своє майбутнє із справою захисту нашої держави.

  Запрошуємо на навчання!

 • © Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2021.

  vitivstup@viti.edu.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net

  ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

  ^ Наверх