Кафедра військової підготовки інституту провела День відкритих дверей

Добавлено: 19.10.2019 Переглянуто: 568

Інститут за традицією гостинно прийняв у своїх стінах всіх бажаючих познайомитися з навчальним закладом.18 жовтня відвідувачі мали змогу особисто поспілкуватися з керівництвом інституту та кафедри військової підготовки.

Присутні отримали вичерпну інформацію щодо особливостей підготовки за програмою офіцерів запасу, порядку роботи відбіркової комісії, військово-облікових спеціальностей, за якими здійснюється підготовка на кафедрі, а саме.

• Організація захисту інформації та кібернетична безпека в інформаційно-комунікаційних системах (державне замовлення).
  • Математичне та програмне забезпечення функціонування автоматизованих систем.
  • Експлуатація та ремонт наземної апаратури радіозв’язку різної потужності.
  • Технічне забезпечення функціонування автоматизованих систем управління.
  • Застосування змішаних з’єднань, військових частин і підрозділів (крім підрозділів і військових частин зв’язку та радіотехнічного забезпечення авіації)
  • Експлуатація та ремонт автомобільної техніки і гусеничних тягачів.
  • Соціальна психологія.

Відвідувачі ознайомилися з матеріально-технічною базою Військового інституту, поспілкувалися з викладачами кафедр. Гості побачили сучасні засоби зв’язку та телекомунікацій, які зараз використовуються в районі проведення ООС, і на якій навчаються майбутні офіцери.

Зацікавленість молоді нашим вишем свідчить про те, що все молодих людей прагне здобути фахову військову освіту в галузі кібербезпеки, інформаційних та телекомунікаційних технологій, пов’язати своє майбутнє із справою захисту нашої держави.

Запрошуємо на навчання!

• © Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2021.