Підвищення кваліфікації військовослужбовців, працівників ЗСУ та державних службовців МОУ та ЗСУ на базі інституту

Добавлено: 16.10.2019 Переглянуто: 1186

З 15 жовтня 2019 року у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут на виконання вимог наказу Міністерства оборони України від 04.04.2017 №202 “Про організацію та проведення підвищення кваліфікації військовослужбовців, працівників Збройних Сил України та державних службовців Міністерства оборони України та Збройних Сил України” розпочали своє навчання слухачі курсів підвищення кваліфікації з питань бойового застосування новітніх засобів зв’язку, підвищення кваліфікації з питань забезпечення та організації електронного документування управлінської інформації, підвищення кваліфікації з питань технічного захисту інформації (у сфері відкритої інформації).

Слухачі курсів отримають необхідні знання для виконання задач службової діяльності на відповідних посадах.

По закінченню курсів слухачам будуть вручені свідоцтва про підвищення кваліфікації.