Урочистості з нагоди відкриття Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

Добавлено: 10.10.2019 Переглянуто: 743

10 жовтня 2019 року на кафедрі військово-гуманітарних дисциплін Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут відбулись урочистості з нагоди  відкриття Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Тараса Шевченка,  метою якого є вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, стимулювання учнівської та студентської молоді до вивчення української мови і літератури.

Як відомо, Шевченкова творча спадщина – це ціла академія для нашого народу, якій може по-доброму позаздрити будь-який люд світу. Відкрив зібрання начальник кафедри, полковник Олександр Саєнко.

З привітальним словом до курсантів звернулась старший науковий співробітник Національного музею Т. Г. Шевченка Любов Таращук.

До урочистого відкриття курсанти підготували виставки новітніх видань творчої  спадщини Т. Шевченка та стінних газет.

У цей день пройшов Конкурс на краще декламування поезії Тараса Шевченка серед курсантів ВІТІ.

Отже, завдяки реалізації цього проекту курсанти мали можливість побачити Великого Кобзаря у поезії, мові та літературі.