Напередодні Дня працівників освіти в Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут відбулися урочисті заходи

Добавлено: 04.10.2019 Переглянуто: 1165

— Сьогодні маю честь сердечно привітати багато чисельний колектив інституту, і в першу чергу, науково-педагогічних працівників, із професійним святом, яке об’єднує всіх, чия творча самовіддана праця, педагогічна майстерність і наполегливість формує нинішній і майбутній офіцерський корпус Збройних Сил України. Бажаю вам міцного здоров’я, невичерпної енергії та оптимізму, натхнення і здійснення всіх мрій та задумів, щедрих урожаїв на освітянській професійній ниві, — наголосив у зверненні начальник інституту полковник Євген Степаненко.

Науково-педагогічний, викладацький склад інституту отримали заохочення та нагороди від начальника вишу.

За високий професіоналізм, значні досягнення у педагогічній діяльності та самовіддану працю відзнакою “За відданість справі” нагороджений професор кафедри комп’ютерних інформаційних технологій Горбенко Володимир Іванович. Нагрудним знаком Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут нагороджені викладачі кафедри військово-гуманітарних дисциплін Садикова Вікторія Вікторівна та Логвіненко Наталія Михайлівна.

Приємним завершенням урочистих заходів став святковий концерт за участю естрадно-музичного Центру «АРТ» Печерського району м. Києва під керівництвом Людмили Кияниці та курсантів інституту.