Вручення іменних сертифікатів учасникам багатонаціональних маневрів «Rapid Trident-2019»

Добавлено: 03.10.2019 Переглянуто: 933

У проведенні міжнародного командно-штабного навчання із залученням військ «Rapid Trident – 2019», що проходив на Львівщині у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, активну участь взяли курсанти Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут.

Кожен з учасників багатонаціональних маневрів отримав іменний сертифікат.

Залучення майбутніх офіцерів з високоінтелектуальних спеціальностей до проведення міжнародного командно-штабного навчання надає можливості їм підтвердити високий рівень підготовки в інституті та набратися досвіду впровадження свої знань, нових ідей та практичних навичок у розвиток сучасних інформаційних систем Збройних Сил України.