26 жовтня 2019 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ за адресою: Київ, вул. Московська 45/1, вхід через КПП інституту                         Запрошуємо до участі у роботі ХІІ науково-практичної конференції “Пріоритетні напрямки розвитку телекомунікаційних систем та мереж спеціального призначення. Застосування підрозділів, комплексів, засобів зв’язку та автоматизації в операції Об’єднаних сил”, яка відбудеться 14 – 15 листопада 2019 року

Вручення іменних сертифікатів учасникам багатонаціональних маневрів «Rapid Trident-2019»

Добавлено: 03.10.2019 Переглянуто: 186

У проведенні міжнародного командно-штабного навчання із залученням військ «Rapid Trident – 2019», що проходив на Львівщині у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, активну участь взяли курсанти Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут.

Кожен з учасників багатонаціональних маневрів отримав іменний сертифікат.

Залучення майбутніх офіцерів з високоінтелектуальних спеціальностей до проведення міжнародного командно-штабного навчання надає можливості їм підтвердити високий рівень підготовки в інституті та набратися досвіду впровадження свої знань, нових ідей та практичних навичок у розвиток сучасних інформаційних систем Збройних Сил України.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2019.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net