22 лютого 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ за адресою: Київ, вул. Московська 45/1, вхід через КПП інституту                         Інститут оголошує набір 2020 року до очної ад’юнктури. Детальна інформація - Наука -> Ад'юнктура і докторантура

Офіцери ОР-1 завершили курси перепідготовки у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації

Добавлено: 02.10.2019 Переглянуто: 293

У Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації завершилися курси перепідготовки та підвищення кваліфікації офіцерів оперативного резерву першої черги.

Головне завданням курсів перепідготовки — забезпечити резервістів спроможності виконувати завдання за призначенням на посадах відповідно до військово-облікової спеціальності. Допомогти офіцерам-зв’язківцям набути практичних навичок із застосування, сучасної техніки та засобів військового зв'язку. З урахуванням досвіду ООС офіцери також вдосконалювали навички з тактичної, вогневої, інженерної, спеціальної підготовки.

Випускники курсів показали старанність та наполегливість під час навчання, високі результати за підсумком складання випускного екзамену, який проходив на базі батальйону забезпечення навчального процесу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації.

Завершився екзамен врученням свідоцтв про закінчення курсів.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net