День відкритих дверей у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут

Добавлено: 29.09.2019 Переглянуто: 720

28 вересня 2019 року у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут пройшов День відкритих дверей. В черговий раз у цьому році навчальний заклад гостинно прийняв цивільну молодь з Києва та різних областей України.

Офіцери вишу ознайомили гостей з навчально-матеріальною базою інституту, розповіли про умови вступу та за якими спеціальностями здійснюється підготовка курсантів.

Для гостей провели екскурсію по спеціалізованим навчальним класам, де курсанти вивчають сучасні засоби зв’язку, вчаться програмуванню і впровадженню інтелектуальних інформаційних технологій для систем управління військами та зброєю з урахуванням досвіду проведення ООС на сході країни.

Також гості оглянули казармені приміщення, їдальню та спортивний зал. Під час екскурсії по музею навчального закладу юнаків та дівчат ознайомили з історію створення та формуванням цього славетного навчального закладу.