Telegram канал - Вступ до ВІТІ 2024            Відкрий світ можливостей: Військовий інститут запрошує на онлайн-екскурсії            До уваги абітурієнтів: як отримати додаткові бали при вступі до ВІТІ у 2024 році

Команда ВІТІ - призер спартакіади, присвяченій Міжнародному дню студентського спорту «Ігри Співдружності»

Добавлено: 24.09.2019 Переглянуто: 927

На базі Київського національного економічного університету була проведена спартакіада, присвячена Міжнародному дню студентського спорту «Ігри Співдружності», в якій змагались команди вищих навчальних закладів міста Києва (в загалом 12 команд). В змаганнях також брала участь команда нашого Військового інституту.

Змагання проводилися з таких видів спорту: човниковий біг 10*10; метання м'ячиків на точність; стрибок в довжину з місця; штовхання шини/диску на дальність; виштовхування суперника із кола.

В підсумку змагань, в загальному заліку наша команда зайняла почесне 2 місце. Також в запеклій боротьбі показавши волю до перемоги, характер, спортивний азарт, в особистій першості курсанти Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут зайняли такі місця, а саме:

1. Білоусов Данилоперше місце з виштовхування з кола (ІТВ).

2. Горбатко Володимир - перше місце з човникового бігу (36 курс).

3. Горбатко Володимир - друге місце зі стрибків в довжину з місця серед чоловіків (36 курс).

4. Самойленко Валентина - друге місце з штовхання диску серед жінок (37 курс).

5. Квятковська Катерина - друге місце зі стрибків у довжину з місця серед жінок (19курс).

Не зупиняйтеся на досягнутому, ніколи не падайте духом і завжди вірте у свої сили. Молодці, так тримати!

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2024.

Питання щодо вступу надсилайте на: [email protected] або [email protected]