Курсанти інституту відвідали Національний науково-природничий музей НАН України

Добавлено: 22.09.2019 Переглянуто: 1105

22 вересня в рамках культурологічного забезпечення курсанти інституту відвідали один із найбільших науково-природничих музеїв світу і найбільший природничий музей України, Національний науково-природничий музей НАН України.

Курсанти - зв'язківці поринули в дивовижний світ мінералів та гірських порід, подорожували давніми сторінками історії Землі, ознайомились з відомим, а іноді й несподіваним, сучасним різноманіттям флори та фауни не тільки України, а й різних куточків планети.