УВАГА, до 31 жовтня 2021 року оголошено додатковий набір на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: (067) 555-87-37, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

Технологічна практика курсантів третього курсу Військового коледжу сержантського складу ВІТІ імені Героїв Крут

Добавлено: 20.09.2019 Переглянуто: 732


З 11 вересня 2019 року курсанти третього курсу Військового коледжу сержантського складу ВІТІ імені Героїв Крут проходять технологічну практику у військових частинах зв’язку, на базах зберігання та ремонту, ремонтних майстернях. Метою практики є набуття курсантами умінь та практичних навичок у виконанні технологічних операцій, технічного обслуговування та ремонту озброєння, військової техніки, апаратури зв’язку та АУВ, реалізація службових завдань військово-професійної діяльності за профілем майбутньої спеціальності. В ході практики курсанти набувають практичного досвіду з експлуатації, ремонту, виробництва та збереження озброєння та військової техніки, засобів обслуговування та ремонту, організації обліку, категоріювання, приймання та передавання техніки зв’язку, її списання, дотримання заходів безпеки та заходів з охорони навколишнього середовища.

За перші 10 днів курсанти ознайомились зі штатною структурою військових частин та підрозділів, в яких вони проходять практику, їх призначенням та завданнями, пройшли інструктаж по заходам безпеки, вивчили посадові обов’язки та керівні документи, які регламентують роботу підрозділів в яких вони проходять практику, а також практично відпрацювали питання приймання техніки зв’язку, її технічного обслуговування, перевірки працездатності в різних режимах роботи, ремонту, утилізації та документального супроводження всіх цих процесів. Також курсанти приймають активну участь в заходах бойової підготовки, тренування в системі зв’язку ЗС України і активно залучаються під час підготовки техніки зв’язку до експлуатації, занять з її вивчення з особовим складом військових частин (підрозділів).

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2021.

vitivstup@viti.edu.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

^ Наверх