Курсанти Військового інституту телекомунікацій та інформатизації залучені до виконання завдань зі зв'язку

Добавлено: 11.09.2019 Переглянуто: 1297

Курсанти ВіІТІ розпочали виконання завдань зі зв'язку в ході Комплексного тренування з розгортання пунктів управління та стратегічного командно-штабного навчання з органами військового управління Збройних Сил України та іншими складовими сил оборони України “Козацька воля — 2019”.

Під час виконання завдань майбутні офіцери відпрацюють питання розгортання та підготовки до застосування комплексної апаратної зв'язку. Практично відпрацюють функціональні обов'язки за посадами на вузлі зв'язку пункту управління. .

Це дозволить їм закріпити свої знання з експлуатації засобів супутникового зв'язку, засобів телекомунікацій, розгортання абонентської мережі відкритої ІР-телефонії, системи обміну службової інформації, відеоконференцзв'язку, АСУ “Дніпро”, АТС-2.