Урок історії провели в Національному військово-історичному музеї України

Добавлено: 08.09.2019 Переглянуто: 896

Сьогодні, 8 вересня в рамках просвітницької роботи співробітники Національного військово-історичного музею України з першокурсниками Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут провели музейний урок «Історія військової справи».

Курсанти – зв’язківці із захватом слухали цікаву історичну, військову розповідь та розглядали музейні експонати, а саме: зброю та особисті речі видатних українських постатей, які внесли значний внесок, як в мілітарну історію України, так і в політичну а деякі з них віддали свої життя за те, щоб змінити хід історії нашої держави й дати українській нації шанс на гідне майбутнє.

Такі музейні уроки надають знання майбутнім офіцерам з національної ідентифікації українського війська що є потужною зброєю на ідеологічному фронті.