28 вересня 2019 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ за адресою: Київ, вул. Московська 45/1, вхід через КПП інституту                         Запрошуємо до участі у роботі ХІІ науково-практичної конференції “Пріоритетні напрямки розвитку телекомунікаційних систем та мереж спеціального призначення. Застосування підрозділів, комплексів, засобів зв’язку та автоматизації в операції Об’єднаних сил”, яка відбудеться 14 – 15 листопада 2019 року

Урок історії провели в Національному військово-історичному музеї України

Добавлено: 08.09.2019 Переглянуто: 248

Сьогодні, 8 вересня в рамках просвітницької роботи співробітники Національного військово-історичного музею України з першокурсниками Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут провели музейний урок «Історія військової справи».

Курсанти – зв’язківці із захватом слухали цікаву історичну, військову розповідь та розглядали музейні експонати, а саме: зброю та особисті речі видатних українських постатей, які внесли значний внесок, як в мілітарну історію України, так і в політичну а деякі з них віддали свої життя за те, щоб змінити хід історії нашої держави й дати українській нації шанс на гідне майбутнє.

Такі музейні уроки надають знання майбутнім офіцерам з національної ідентифікації українського війська що є потужною зброєю на ідеологічному фронті.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2019.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net