25 січня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ за адресою: Київ, вул. Московська 45/1, вхід через КПП інституту                         Інститут оголошує набір 2020 року до очної ад’юнктури. Детальна інформація - Наука -> Ад'юнктура і докторантура

Урок історії провели в Національному військово-історичному музеї України

Добавлено: 08.09.2019 Переглянуто: 329

Сьогодні, 8 вересня в рамках просвітницької роботи співробітники Національного військово-історичного музею України з першокурсниками Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут провели музейний урок «Історія військової справи».

Курсанти – зв’язківці із захватом слухали цікаву історичну, військову розповідь та розглядали музейні експонати, а саме: зброю та особисті речі видатних українських постатей, які внесли значний внесок, як в мілітарну історію України, так і в політичну а деякі з них віддали свої життя за те, щоб змінити хід історії нашої держави й дати українській нації шанс на гідне майбутнє.

Такі музейні уроки надають знання майбутнім офіцерам з національної ідентифікації українського війська що є потужною зброєю на ідеологічному фронті.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net