Урочисті заходи до Дня державного прапора України та Дня Незалежності України

Добавлено: 23.08.2019 Переглянуто: 1333

Курсант Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут Анастасія Камінська разом із Президентом України урочисто підняла Державний Прапор України.

Сьогодні 23 серпня у нашому інституті відбулися урочисті заходи з нагоди Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України. Особовий склад інституту вшанував хвилиною мовчання, усіх ти,х хто віддав свій найбільший скарб - своє життя, у боротьбі за незалежність України. Під звуки Державного гімну кращі курсанти інституту підняли Державний прапор України.

Після завершення ритуалу підняття Державного прапору тимчасово виконуючий обов’язки начальника інституту полковник Віталій Тарасов вручив грамоти та нагороди особовому складу, відповідно до наказів Міністра оборони України, начальника Генерального штабу Збройних Сил України, начальника Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут, Київського міського голови та Печерської районної адміністрації.

Урочистості завершились проходженням урочистим маршем.