Привітання начальника Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут із Днем військ зв'язку Збройних Сил України!

Добавлено: 08.08.2019 Переглянуто: 307

Шановні воїни-зв'язківці! Працівники Військ зв'язку Збройних Сил України!

Від себе особисто та особового складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут щиросердечно вітаю вас із Днем військ зв'язку Збройних Сил України!

Сьогодні воїни-зв'язківці перебуваючи в зоні проведення ООС забезпечують надійний стійкий зв'язок для управління військами у боротьбі з російським окупантом. З глибокою шаною згадуємо тих воїнів, які віддали своє життя за вільну та незалежну Україну. Висловлюємо слова глибокої вдячності усім тим, хто допомагає нам виховувати та навчати нові покоління військових зв'язківців. Бажаємо вам подальших успіхів та нових досягнень у службі. Нехай у ваших родинах панує мир та злагода.Слава Україні! Героям Слава!

З повагою

Начальник Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут

полковник Євген Степаненко.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2019.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net