Хочеш отримати додаткові бали при вступі до ВІТІ? Пиши мотиваційного листа та надсилай нам на електронну пошту! Подробиці за посиланням: Мотиваційний лист                         Оголошується набір до адʼюнктури та докторантури Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут у 2021 році. Подробиці за посиланням: Вступ до адʼюнктури та докторантури

Урочиста мить

Добавлено: 20.07.2019 Переглянуто: 947

Випускники кафедри військової підготовки Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут закінчили навчання за програмою підготовки офіцерів запасу за військовими-обліковими спеціальностями «Застосування змішаних з`єднань військових частин і підрозділів», «Соціальна психологія».

Підсумком навчального процесу стало складання Військової присяги на вірність Українському народу та включення громадян України до проекту наказу Міністра оборони про присвоєння первинного військового звання офіцера “молодший лейтенант запасу”.