Курсанти інституту відвідали Національний будинок органної та камерної музики

Добавлено: 18.07.2019 Переглянуто: 714

17 липня в рамках культурологічного забезпечення курсанти факультету телекомунікаційних систем Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут мали змогу відвідати Національний будинок органної та камерної музики, де виступали: Заслужена артистка України ІРИНА ХАРЕЧКО –орган, заслужена артистка БурятіїЛАРИСА РЕУТОВА –фортепіано, лауреати міжнародних конкурсів: ОЛЕСЯ ТОКАРЕНКО – сопрано, ОЛЬГА БОЯРИНЦЕВА - меццо-сопрано, РОМАН ЛУЗАН - баритон.

У програмі концерту грали композиції: Шуберт, Белліні, Верді, Ардіті, Райнбергер, Стенфорд, Леонкавалло, Шарпантьє, Пуччіні.

Гарна атмосфера, та неймовірна архітектура закладу сприяла духовному відпочинку курсантів.