Про відбір кандидатів для навчання на "Курсах лідерства офіцерського складу" тактичного рівня

Добавлено: 04.07.2019 Переглянуто: 3971

На виконання пункту 2 протокольного рішення першого заступника Міністра оборони України від 18.02.2019 №26/з/36, розпорядження Директора департаменту військової освіти, науки, соціальної та гуманітарної політики Міністерства оборони України від 20.05.2019 №404/1/2159 щодо впровадження "лідерських курсів" тактичного рівня у вищих військових навчальних закладах (з професійного навчання за військово-обліковими спеціальностями офіцерів тактичного рівня освіти громадян України і військовослужбовців, які здобули освітній ступінь не нижче "бакалавр" (у термін до 12 місяців) з подальшим присвоєнням військового звання "молодший лейтенант") у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації оголошено прийом на навчання.

1. Спеціальність навчання:

Професійне навчання за військово-обліковими спеціальностями тактичного рівня освіти: Організація зв’язку у Збройних Силах України.

2. Категорії громадян, що підлягають прийому на навчання:

Громадяни, що мають вищу освіту не нижче “бакалавр”, вік від 19 до 30 років, придатність за станом здоров’я.

з військових частин:

військовослужбовці строкової військової служби;

військовослужбовці військової служби за контрактом осіб рядового і сержантського складу.

з військових комісаріатів:

громадяни призовного віку;

військовозобов’язані, резервісти, які не мають військових звань офіцерського складу.

3. Документи, що надаються для проходження відбору

1. Оригінал документу про вищу освіту (диплом з додатками).

2. Для громадян України – особова справа для прийняття на військову службу за контрактом, оформлена відповідно до вимог наказу МОУ від 26.05.2014 року №333 та п. 2.20 наказу МОУ від 10.04.2009 року №170.

3. Для військовослужбовців – особова справа, оформлена відповідно до вимог наказу МОУ від 26.05.2014 року №333.

4. Вступні випробування:

1. Проходження професійно-психологічного відбору.

2. Проходження військово-лікарської комісії.

3. Перевірка рівня фізичної підготовки.

4. Співбесіда на засіданні приймальної комісії з прийому слухачів на навчання.

5. Конкурс сплановано з 13 по 16.08.2019 року у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації за адресою м. Київ вулиця Московська 45/1.

Вступай до Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут!

Стань офіцером Збройних Сил України!

Більш детально: Правила прийому на Курс лідерства офіцерського складу тактичного рівня у 2019 році

Сайт ВІТІ