6 червня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН (ІНЖЕНЕР З АВТОМАТИЗОВАНИХ СИСТЕМ УПРАВЛІННЯ - підготовка за спеціальністю 126 Інформаційні системи та технології) 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 12.30 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          З 01 вересня 2020 року в Інституті розпочнуться курси лідерства офіцерського складу тактичного рівня. Детальна інформація - Вступникам -> Курси лідерства офіцерського складу тактичного рівня

Участь курсантів інституту в практичній фазі міжнародних навчаннях “Cі Бриз 2019”

Добавлено: 02.07.2019 Переглянуто: 574

Курсанти Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут, а саме представники факультету телекомунікаційних систем та факультету інформаційних технологій, беруть участь в практичній частині міжнародного навчання “Cі Бриз 2019”, які відбуваються в Одесі за участі 17 держав-членів НАТО.

Курсанти-зв'язківці виконують завдання в якості операторів радіостанцій КХ та УКХ Harris. Головне завдання наших хлопців полягає у підтриманні постійної готовності засобів зв'язку до дії, забезпеченні достовірності та безпеки зв'язку.

Навчання традиційно передбачають виконання завдань за стандартами НАТО на морі, на суші, в повітрі і під водою. Крім того, заплановані артилерійські стрільби і низка вправ, суть яких не розголошується, бо залишається актуальним режим "вільної гри", в якому раптові завдання надходитимуть від багатонаціонального штабу навчань".

Таким чином, курсанти інституту під час міжнародного навчання “Cі Бриз 2019” відпрацюють практичні навички з експлуатації радіостанцій КХ та УКХ Harris, удосконалять володіння англійською мовою та термінологією НАТО.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net