28 вересня 2019 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ за адресою: Київ, вул. Московська 45/1, вхід через КПП інституту                         Запрошуємо до участі у роботі ХІІ науково-практичної конференції “Пріоритетні напрямки розвитку телекомунікаційних систем та мереж спеціального призначення. Застосування підрозділів, комплексів, засобів зв’язку та автоматизації в операції Об’єднаних сил”, яка відбудеться 14 – 15 листопада 2019 року

Курсанти Київського професійного коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою відвідали ВІТІ імені Героїв Крут

Добавлено: 11.06.2019 Переглянуто: 385

Сьогодні 11 червня в рамках національно-патріотичного виховання з курсантами Київського професійного коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою проведено ознайомчу екскурсію стінами нашого вишу.

Курсанти коледжу мали змогу відвідати спеціалізовані аудиторії із підготовки офіцерів зв’язківців за різними спеціальностями та в цілому ознайомитись із навчально-матеріальною базою нашого інституту.

З великим захопленням вихованці коледжу провели час на кафедрі загальної тактики та кафедрі фізичного виховання, спеціальної фізичної підготовки і спорту.

На кафедрі загальної тактики у курсантів коледжу була можливість виконати стрільбу з пістолета ПМ, автомата АК-74 по нерухомих мішенях та перевірити свою влучність.

Кафедра фізичного виховання, спеціальної фізичної підготовки і спорту викликала сенсацію, оскільки на наших відвідувачів чекав виступ курсантів нашого вишу із презентацією підготовки військовослужбовців за Бойовою армійською системою (БАРС).

Військовий інституту телекомунікацій та інформатизації радий бачити на наступний рік курсантів Київського професійного коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою майбутніми абітурієнтами та курсантами нашого вишу.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2019.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net