Інститут оголошує набір 2019 року до очної ад’юнктури. Детальна інформація - Наука -> Ад'юнктура і докторантура

В інституті розпочала роботу екзаменаційна комісія для проведення атестації здобувачів вищої освіти ступенів «бакалавр» та «магістр»

Добавлено: 08.06.2019 Переглянуто: 264

07.06.2019 року у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут розпочала свою роботу екзаменаційна комісія щодо атестації курсантів за ступенем вищої освіти «бакалавр» та «магістр».

В перший день відбулося організаційне засідання, на якому були присутні: голова екзаменаційної комісії – начальник зв'язку ВМС – заступник начальника штабу зі зв'язку та інформатизації Командування ВМС ЗСУ капітан 1 рангу Вадим Кутигін, голови підкомісій, командування інституту, керівники структурних підрозділів, науково-педагогічні працівники інституту та курсанти четвертого та п’ятого курсу.

В своєму виступі голова екзаменаційної комісії зауважив на необхідності об’єктивної оцінки рівня підготовки курсантів, системної роботи голів підкомісій щодо аналізу діяльності факультетів та кафедр, відпрацюванню пропозицій щодо подальшого вдосконалення освітньої діяльності в інституті.

Бажаємо всім курсантам успіху під час атестації.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2019.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net