28 вересня 2019 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ за адресою: Київ, вул. Московська 45/1, вхід через КПП інституту                         Запрошуємо до участі у роботі ХІІ науково-практичної конференції “Пріоритетні напрямки розвитку телекомунікаційних систем та мереж спеціального призначення. Застосування підрозділів, комплексів, засобів зв’язку та автоматизації в операції Об’єднаних сил”, яка відбудеться 14 – 15 листопада 2019 року

Підготовка осіб офіцерського складу за призовом на 5КППК Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут

Добавлено: 03.06.2019 Переглянуто: 426

03 червня 2019 року у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут розпочались 3-х місячні курси перепідготовки та підвищення кваліфікації (5КППК) офіцерів-зв’язківців за призовом, які в подальшому будуть проходити військову службу у Збройних Силах України.

З різних куточків України прибуло більше 80 осіб, з яких 8 жінок. Всі вони закінчили кафедри військової підготовки, мають вищу освіту не нижче бакалавра та раніше не проходили військову службу.

Підготовка офіцерів буде здійснюватися у польових умовах на базі батальйону забезпечення навчального процесу. Завершиться підготовка комплексним випускним іспитом з отриманням свідоцтв.

Бажаємо всім слухачам витримки та наснаги в оволодінні престижної професії військового-зв’язківця.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2019.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net