Участь курсантів ВІТІ у ІІІ підсумковій науково-практичній конференції «Реформування національної безпеки: історія, сучасність, перспективи»

Добавлено: 20.05.2019 Переглянуто: 1156

Курсанти 3 курсу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут факультету телекомунікаційних систем Вікторія Пилипей та Анастасія Буликан взяли участь у роботі ІІІ підсумкової науково-практичної конференції «Реформування національної безпеки: історія, сучасність, перспективи», яка відбулася в Інституті Управління державної охорони України. Готувалися курсанти до конференції під загальним керівництвом кафедри загальної тактики.

У ході конференції наші курсанти виступили з актуальними доповідями щодо адаптації військовослужбовців Збройних Сил України після їх повернення із зони проведення операції Об’єднаних Сил під час роботи секційного засідання «Психолого-педагогічні та гендерні аспекти забезпечення національної безпеки», взяли активну участь в обговоренні подальших кроків нашої країни у площині створення належних умов щодо реабілітації українських військовослужбовців, використання їхнього бойового досвіду та повноцінного повернення до суспільного життя.

Наші курсанти гідно представили Військовий інституту у науковому заході в іншому силовому відомстві та отримали сертифікати учасників вказаного наукового заходу. Сподіваємось на подальшу роботу курсантів нашого вишу в напрямі проведення досліджень з актуальних проблем українського війська та суспільства.