УВАГА, до 31 жовтня 2021 року оголошено додатковий набір на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: (067) 555-87-37, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

Весняні підсумки спортивного життя інституту

Добавлено: 17.05.2019 Переглянуто: 781


На шикуванні інституту 16 травня відбулося нагородження курсантів чемпіонів та призерів різноманітних змагань які на високому рівні представляли наш славетний навчальний заклад, а саме це: футбол,волейбол, рукопашний бій, стрітбол, гирьовий спорт, жим штанги лежачи та спортивне орієнтування.

Жим штанги лежачи:

І місце - курсант 36 курсу Левицький М.В.;

ІІ місце - курсант 15 курсу Вівташ О.В.;

ІІІ місце - курсант 16 курсу Ященко В.Ф.

у ваговій категорії 67,5 кг:

І місце - курсант 16 курсу Ларін І.Д.;

ІІ місце - курсант 36 курсу Прийма О.О.;

ІІІ місце - курсант 26 курсу Дмитроцу С.С.

у ваговій категорії 75 кг:

І місце курсант 27 курсу Гавриленко Р.В.;

ІІ місце - курсант 26 курсу Дрига Д.В.;

ІІІ місце - курсант 15 курсу Василенко Д.В.

у ваговій категорії 82,5 кг:

І місце - курсант 16 курсу Тарасенко І.В.;

за ІІ місце - старшого солдата 36 курсу Гриців І.В.;

ІІІ місце - курсант 27 курсу Марфич А.О.

у ваговій категорії 90 кг:

І місце - молодший сержант 26 курсу Ковальчук Є.С.;

ІІ місце - курсант 16 курсу Тіщенко С.В.;

ІІІ місце - курсант 36 курсу Ляшенко В.О.

Стрільба:

солдат Бондаренко В.В. 35курс;

cт.солдат Рибарчук І.С. 35 курс;

солдат Похльченко І.М. 27 курс.

Гирьовий спорт:

ст. солдат Дроздов В.П. – 15 курс;

ст. солдат Клименко А.П. – 17 курс;

солдат Литвиненко А.В. – 14 курс;

солдат Щербул А.Е. –15 курс;

солдат Гончар М.А. – 36 курс;

солдат Котов А.С. – 36 курс;

солдат Ковальчук А.С. –36 курс;

солдат Полюхович В.В. - 18 курс

солдат Бугай О.А. -38 курс

Футбол:

молодший сержант Ніжинський А.А. – 14 курс;

молодший сержант Радчук А.А. – 16 курс;

молодший сержант Яворський Ю.В. – 24 курс;

старший солдат Тимофєєв П.І.;

солдат Лобанов Д.Б. – 37 курс;

солдат <і>Черкас О.А. – 28 курс;

солдат <Скрипник Д.М.Б. – 27 курс;

.

солдатКримець Б.О. – 18 курс;

солдат Орлянський Є.О. – 18 курс;

солдат Савчук Д.М. Б. – 17 курс;

солдат Лук’яненко Р.В. – 16 курс;

солдат Пасєку В.В. – 16 курс;

солдат Макаренко О.О. - 15 курс;

солдат Харченко В.М. – ВМТЗ.

Рукопашний бій:

старший солдат Прядка О.С. – 16 курс;

старший солдат Власюк Т.С. – 17 курс;

солдат Бруслевський В.Р. – 17 курс;

солдат Василець А.А. – 17 курс;

солдат Матяш Д.І.– 17 курс;

солдат Голота Р.С. – 28 курс;

солдат Сіробаба Д.Ю. – 36 курс;

солдат Дудка В.В. – 36 курс;

солдат Гавриов О.Ю. – 38 курс;

солдат Савуха І.В. – 38 курс.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2021.

vitivstup@viti.edu.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

^ Наверх