6 червня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН (ІНЖЕНЕР З АВТОМАТИЗОВАНИХ СИСТЕМ УПРАВЛІННЯ - підготовка за спеціальністю 126 Інформаційні системи та технології) 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 12.30 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          З 01 вересня 2020 року в Інституті розпочнуться курси лідерства офіцерського складу тактичного рівня. Детальна інформація - Вступникам -> Курси лідерства офіцерського складу тактичного рівня

Участь курсантів ВКСС ВІТІ у квесті «Уроки мужності»

Добавлено: 11.05.2019 Переглянуто: 419

11 травня 2019 року Полтавським обласним військовим комісаріатом спільно з керівництвом коледжу та всеукраїнською громадською організацією «Українська асоціація інвалідів АТО» з метою військово-патріотичного виховання на території Полтавської гімназії №33 було проведено квест «Уроки мужності».

Особовим складом Військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут на місці проведення заходу було організовано навчальне місце з інженерної (мінної) підготовки. Курсанти Військового коледжу провели заняття з учнями з тактико-технічних характеристик ручних гранат та правил поводження з ними.

Військовослужбовцями коледжу було розгорнуто агітаційно-довідковий центр, щодо умов вступу та навчання в інституті і всім учасникам заходу було надано агітаційний матеріал.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net