Інститут оголошує набір 2019 року до очної ад’юнктури. Детальна інформація - Наука -> Ад'юнктура і докторантура

Участь курсантів ВКСС ВІТІ у квесті «Уроки мужності»

Добавлено: 11.05.2019 Переглянуто: 182

11 травня 2019 року Полтавським обласним військовим комісаріатом спільно з керівництвом коледжу та всеукраїнською громадською організацією «Українська асоціація інвалідів АТО» з метою військово-патріотичного виховання на території Полтавської гімназії №33 було проведено квест «Уроки мужності».

Особовим складом Військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут на місці проведення заходу було організовано навчальне місце з інженерної (мінної) підготовки. Курсанти Військового коледжу провели заняття з учнями з тактико-технічних характеристик ручних гранат та правил поводження з ними.

Військовослужбовцями коледжу було розгорнуто агітаційно-довідковий центр, щодо умов вступу та навчання в інституті і всім учасникам заходу було надано агітаційний матеріал.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2019.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net