6 червня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН (ІНЖЕНЕР З АВТОМАТИЗОВАНИХ СИСТЕМ УПРАВЛІННЯ - підготовка за спеціальністю 126 Інформаційні системи та технології) 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 12.30 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          З 01 вересня 2020 року в Інституті розпочнуться курси лідерства офіцерського складу тактичного рівня. Детальна інформація - Вступникам -> Курси лідерства офіцерського складу тактичного рівня

Військовослужбовці ВІТІ - призери турніру із гирьового спорту до Дня пам'яті та примирення

Добавлено: 10.05.2019 Переглянуто: 504


9 травня у місті Бориспіль пройшов турнір із гирьового спорту до Дня пам'яті та примирення і 74-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У якому взяла участь збірна команда Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут, та показала достойні результати.

Серед жінок в абсолютній першості срібло отримала викладач кафедри фізичного виховання, спеціальної фізичної підготовки і спорту лейтенант Тетяна Гром.

Серед чоловіків бронзовими призерами стали:

викладач кафедри фізичного виховання, спеціальної фізичної підготовки і спорту капітан Олександр Непомнящий;

курсант 36 навчального курсу Микита Гончар;

курсант 38 навчального курсу Олександр Бугай.

Пишаємось нашими спортсменами и чекаємо наступних перемог!

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

^ Наверх