Інститут оголошує набір 2019 року до очної ад’юнктури. Детальна інформація - Наука -> Ад'юнктура і докторантура

Концерт естрадно-музичного колективу Центрального Будинку Офіцерів Збройних Сил України

Добавлено: 08.04.2019 Переглянуто: 267

7 квітня 2019 року до курсантів Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут в гості завітали артисти Естрадно-музичного колективу Центрального Будинку Офіцерів Збройних Сил України.

Співи, танці, гра на саксофоні – запорука прекрасного святкового настрою! Учасники естрадно-музичного колективу розпалювали у курсантів бурхливі та небувалі емоції вихідного дня! Мелодії знайомих музичних композицій наповнили аудиторію веселощами весни. Деяким з наших курсантів випала можливість пограти на прекрасному духовому інструменті – саксофоні та заспівати в мікрофон відомі українські пісні.

Програма вихідного дня дозволила усім гостям концерту трохи розслабитись та отримати бурхливі емоції від перегляду! Побільше б таких вихідних!

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2019.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net