Музей Гетьманства - осередок пам'яток матеріальної та духовної культури пов'язаних з історією та традиціями козацько-гетьманської доби

Добавлено: 07.04.2019 Переглянуто: 942

В рамках культурологічного забезпечення курсанти факультету інформаційних технологій та факультету бойового застосування управління та зв’язку в чудовий недільний ранок відвідали державний культурно-освітній та науково-дослідний заклад історичного профілю - Музей Гетьманства.

Курсанти оглянули старовинну будівлю, ознайомилися з цікавими експонатами, що представляють добу гетьманування Богдана Хмельницького, Івана Мазепи, Пилипа Орлика, Павла Скоропадського.

Зв'язківці мали змогу поринути в часи козацької доби, ознайомитися з традиціями та побутом наших предків козаків, а професійні працівники музею наповнили фарбами уявлення про ті часи, які відіграли важливу роль в мілітарній історії України.