УВАГА!!! У зв'язку з проведенням пробного ЗНО з української мови і літератури — 16 березня, з історії України, математики, географії, фізики, іноземних мов — 23 березня. ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут буде проведений у неділю 24 березня 2019 року, запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на 10:00. Адреса: м. Київ, вул. Московська 45/1, вхід через КПП інституту

Відкритий чемпіонат міста Києва з комбат Дзю

Добавлено: 11.03.2019 Переглянуто: 270

09-10 березня був проведений відкритий чемпіонат міста Києва з комбат Дзю – дзюцу серед дорослих та юнаків у розділах фулл – контакт (повний контакт без обмежень) та самозахист.

В рамках підготовки до чемпіонату Збройних Сил України серед видів Збройних Сил України та вищих військових навчальних закладів з рукопашного бою в цьому чемпіонаті приймали участь курсанти Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут де у запеклій боротьбі показавши високу майстерність та бійцівський характер і стали серед дорослих віце-чемпіонами чемпіонату у вагових категоріях:

Тарас Власюк - до 70кг;

Олександр Прядко - до 85кг.

Готовив спортсменів до змагань майстер спорту міжнародного класу з бойового самбо, головний тренер клубу «Грека» ММА Гречка Сергій Анатолійович та старший викладач кафедри фізичного виховання, спеціальної фізичної підготовки і спорту – майор Сергій Мірошниченко (3-й дан карате-до).

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2019.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net