УВАГА!!! У зв'язку з проведенням пробного ЗНО з української мови і літератури — 16 березня, з історії України, математики, географії, фізики, іноземних мов — 23 березня. ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут буде проведений у неділю 24 березня 2019 року, запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на 10:00. Адреса: м. Київ, вул. Московська 45/1, вхід через КПП інституту

Нагородження переможців І етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови

Добавлено: 07.03.2019 Переглянуто: 225

7 березня 2019 р. на кафедрі військово-гуманітарних дисциплін відбулося нагородження переможців І етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови.

Символічно, що, в переддень Міжнародного жіночого свята – 8 березня, ними стали дівчата-військовослужбовці: Дяченко Анастасія (курсант 283 н.гр.), яка здобула І місце; Лаврик Мирослава (курсант 281 н.гр.) – ІІ місце; Сорока Дарина (курсант 271 н.гр.) та Харланчук Дар’я (курсант 283 н.гр.) – ІІІ місце.

Їхня перемога вкотре довела, що українські дівчата наділені від природи не лише зовнішньою красою, а й неймовірно багатим внутрішнім світом. Переможців привітав тимчасово виконуючий обов’язки начальника інституту полковник Тарасов Віталій Віталійович.

Щиро бажаємо переможницям успіхів у наступному етапі олімпіади!

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2019.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net