Інститут оголошує набір 2019 року до очної ад’юнктури. Детальна інформація - Наука -> Ад'юнктура і докторантура

Нагородження переможців І етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови

Добавлено: 07.03.2019 Переглянуто: 287

7 березня 2019 р. на кафедрі військово-гуманітарних дисциплін відбулося нагородження переможців І етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови.

Символічно, що, в переддень Міжнародного жіночого свята – 8 березня, ними стали дівчата-військовослужбовці: Дяченко Анастасія (курсант 283 н.гр.), яка здобула І місце; Лаврик Мирослава (курсант 281 н.гр.) – ІІ місце; Сорока Дарина (курсант 271 н.гр.) та Харланчук Дар’я (курсант 283 н.гр.) – ІІІ місце.

Їхня перемога вкотре довела, що українські дівчата наділені від природи не лише зовнішньою красою, а й неймовірно багатим внутрішнім світом. Переможців привітав тимчасово виконуючий обов’язки начальника інституту полковник Тарасов Віталій Віталійович.

Щиро бажаємо переможницям успіхів у наступному етапі олімпіади!

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2019.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net