Телефон Приймальної комісії: (044) 323-26-57            Telegram канал - Вступ до ВІТІ 2024            До уваги абітурієнтів: як отримати додаткові бали при вступі до ВІТІ у 2024 році           

Кафедра іноземних мов

`

Завідувач кафедри іноземних мов

Пр. ЗСУ ХРАБАН Тетяна Євгенівна

кандидат філологічних наук, доцент


Кафедра Іноземних мов є загальноінститутською кафедрою, яка здійснює підготовку висококваліфікованих офіцерських кадрів для Збройних Сил України та інших військових формувань. Основний акцент в підготовці фахівців викладацьким складом кафедри робиться на вдосконаленні мовної компетентності фахівців, приведення її у відповідність з міжнародними стандартами та сучасними потребами щодо забезпечення мовної взаємосумісності органів управління, частин та підрозділів Збройних Сил України з військовими формуваннями міжнародних організацій та країн-партнерів НАТО у рамках реалізації заходів міжнародного співробітництва.

Навчання проводиться за навчальними дисциплінами: Іноземна мова, Іноземна мова (військово-спеціальна підготовка), Іноземна мова професійного спрямування, Ділова іноземна мова (для ад’юнктів). Завданням кафедри під час вивчення іноземної мови є розвиток у курсантів професійно орієнтованої міжкультурної комунікативної компетентності. Ця компетентність є результатом взаємодії та комплексної реалізації низки компетентностей, а саме, розвитку загальнонавчальної компетентності, формування та розвитку лінгвістичної мовної компетентності, розвитку іншомовної комунікативної компетентності, розвитку соціокультурної та прагматичної компетентностей. Зазначені компетентності формують професійну комунікативну компетентність особистості курсанта (слухача, ад’юнкта), здатного брати безпосередню участь у розв’язанні важливих проблем та професійних завдань іноземною мовою.

Науково-педагогічні працівники кафедри забезпечують якісне проведення практичних занять, використовуючи сучасні навчально-методичні комплекси.На кафедрі працює 9 викладачів та 2 працівники лаборантського складу, які забезпечують навчальний процес.

Значна увага на кафедрі приділяється підвищенню кваліфікації викладачів та їх професійному самовдосконаленню. Основними напрямками наукових досліджень кафедри є: лінгвістичні, методичні та педагогічні засади взаємопов’язаного навчання різних видів мовленнєвої діяльності, шляхи поповнення словникового запасу мови, психолінгвістичні аспекти підвищення ефективності викладання іноземних мов, удосконалення професійно-орієнтованої іншомовної підготовки як фактор підвищення ефективності діяльності працівників.

Розклад додаткових консультативних занять.

День тижня

Назва курсу

Час проведення

Куратори курсу

ПОНЕДІЛОК

Advanced Grammar Lab / Підвищений курс Граматики

16.00 – 16.45

Бокій В.І., Дідурик А.І.

ВІВТОРОК

Speaking Booster (for officers) / Розмовний курс для офіцерів

16.00 – 16.45

Циганкова З.М., Бецько О.С

СЕРЕДА

Basic Grammar Lab / Початковий курс Граматики

16.00 – 16.45

Шаблій О.С., Задорожна О.

ЧЕТВЕР

Speaking Club (for cadets) / Розмовний клуб для курсантів

16.00 – 16.45

Лемещенко А.

П’ЯТНИЦЯ

Pronunciation Course

16.00 – 16.45

Відвідання занять буде проводитися за попереднім записом, який відкритий щоп’ятниці на кафедрі Іноземних мов у Навчальному кабінеті. Місце занять – 206 ауд.Вивчення англійської мови:

 • ELPIC (English Language Proficiency Improvement Course) Навчальний курс удосконалення іншомовної компетентності особового складу Збройних Сил України (далі – ЗС України) для досягнення СМР-2 відповідно до Стандарту НАТО СТАНАГ 6001 (English Language Proficiency Improvement Course, “ELPIC”) (далі - Курс) розроблено в якості допоміжного засобу удосконалення іншомовної компетентності в умовах відсутності взаємодії з викладачем. Курс є експериментальним.

 • Lingva. Skills Англійська для самостійного вивчення

 • Англійська для самостійного вивчення

 • Безкоштовні онлайн-курси (MOOCs)

 • Livemocha соціальна мережа для вивчення мови

 • BBC Learning English Щодня на каналі публікують нові відео на різні теми: для покращення лексики, вимови, сприйняття іноземної на слух тощо

 • Busuu Один з найкращих інтернет-сервісів для вивчення англійської онлайн. Навчайтеся у власному темпі, поповнюйте словниковий запас і беріть участь в ком’юніті — спільноті носіїв мови

 • Мовні онлайн курси

 • Prometheus Англійська для бізнесменів та інженерів

 • Художні книги англійською мовою
 • © Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2024.

  Питання щодо вступу надсилайте на: [email protected] або [email protected]

  ^ Наверх