Телефон Приймальної комісії: (044) 323-26-57            Telegram канал - Вступ до ВІТІ 2024            До уваги абітурієнтів: як отримати додаткові бали при вступі до ВІТІ у 2024 році           

Циклова комісія "Експлуатації військових засобів зв’язку"


Начальник циклової комісії

підполковник ПОЛЯКОВ Олександр Ленідович

викладач вищої категорії

Циклова комісія експлуатації військових засобів зв’язку є випускною цикловою комісією та здійснює підготовку військових фахівців за спеціальністю 172 “Електронні комунікації та радіотехніка”: Експлуатація та ремонт військових засобів зв’язку. Випускники циклової комісії підготовлені до професійної діяльності з експлуатації та обслуговування військової техніки зв'язку.

Циклова комісія експлуатації військових засобів зв’язку призначена для підготовки фахівців військового зв’язку, телекомунікаційних систем і мереж за освітньо-професійним ступенем фахової передвищої освіти “фаховий молодший бакалавр”. Під час вивчення дисциплін циклової комісії курсанти отримують знання з основ теорії зв’язку, принципів побудови різноманітних засобів зв’язку та телекомунікації, порядку налагодження мережного обладнання та підготовки його до роботи, експлуатації як окремо так і в системі зв’язку та навчаються проводити всі види технічного обслуговування.


© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2024.

Питання щодо вступу надсилайте на: [email protected] або [email protected]

^ Наверх