Телефон Приймальної комісії: (044) 323-26-57            Telegram канал - Вступ до ВІТІ 2024            До уваги абітурієнтів: як отримати додаткові бали при вступі до ВІТІ у 2024 році           

Курси іноземних мов


Начальник курсів іноземних мов

майор КУХАРЕНКО Руслан Вікторович


Керівні документи:

Наказ Міністерства оборони України від 23.05.2017 № 286 "Про затвердження Інструкції про курси Іноземних мов у Збройних Силах України"

Основні засади мовної підготовки особового складу у системі Міністерства оборони України

Дорожня карта вдосконалення мовної підготовки у Збройних Силах України (на 2021-2025 роки)

Наказом начальника Управління стандартизації, кодифікації та каталогізації (з питань військових стандартів та класифікаторів) від 11.04.2024 року № 24 "Про прийняття стандарту" прийнятий військовий стандарт ВСТ 003.001:2024(01) “Лінгвістичне забезпечення. Рівні мовленнєвої компетенції (STANAG 6001 Ed. 5 / ATrainP-5 Ed. A “Language Proficiency Levels”, IDT)”, ідентичний зі стандартом НАТО, методом підтвердження з наданням чинності з 15 квітня 2024 року.

Специфікація тесту на визначення рівнів володіння іноземною мовою (1,2) відповідно до стандарту НАТО СТАНАГ 6001

Положення про курси іноземних мов у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут


Проєкти документів:

Навчальна план-програма інтенсивного курсу англійської мови (рівень Elementary - рівень «Виживання . Виживання + »- для досягнення СМР-1, СМР-1+)

Навчальна план-програма інтенсивного курсу англійської мови (рівень Pre-Intermediate - рівень «Функціональний. Функціональний + » - для досягнення СМР-2, СМР-2+)

Навчальна план-програма інтенсивного курсу англійської мови (рівень Intermediate - рівень «Професійний. Професійний + » - для досягнення СМР-3, СМР-3+)


Підвищення рівня володіння іноземною мовою у Військовому інституті:

  • організовано 4-х місячні курси вивчення іноземних мов для в/сл ЗС України;
  • проводяться 40-денні курси з удосконалення іноземної мови для в/сл ЗС України.

Починаючи з 2024 року на базі курсів іноземних мов буде проводитися тестування військовослужбовців та працівників ЗСУ ВІТІ з метою визначення стандартизованого мовленнєвого рівня (СМР) володіння англійською мовою та видачею відповідного свідоцтва СТАНАГ 6001.

Тестування буде проводитися двічі на рік: в кінці червня та в кінці грудня.

Військовослужбовці та працівники ЗСУ, які виявили бажання пройти тестування, не пізніше 1 червня та 1 грудня мають звернутися до свого командира з рапортом (зразок) про надання дозволу на проходження тестування. В рапорті необхідно зазначити рівень, який планується підтвердити. В разі позитивного рішення, військовослужбовці та працівники ЗСУ будуть допущені до тестування рішенням начальника інституту.

В разі успішного складання тестів, буде видане Свідоцтво про визначення володіння іноземною мовою відповідно до стандарту СТАНАГ 6001. Строк дії Свідоцтва складає 3 роки. Якщо особа тричі (з проміжками часу між тестуваннями не менше ніж 2 роки) підтвердила зазначені результати під час мовного тестування за стандартом СТАНАГ 6001, визначений рівень володіння іноземною мовою вважається дійсним без подальшого підтвердження.

Зразок рапорта та зразки завдань, що будуть виноситися на тестування:

Зразок рапорта

СМР 1-2

СМР 2-3


Мовні лабораторії

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2024.

Питання щодо вступу надсилайте на: [email protected] або [email protected]

^ Наверх