Міжнародні змагання Google HashCode 2018

Добавлено: 22.03.2018 Переглянуто: 1288

Курсанти спеціальності Комп’ютерних науки факультету Інформаційних технологій прийняли участь в міжнародних змаганнях Google HashCode 2018.

«Hash Code - це командна програма, організована компанією Google для студентів та професіоналів галузі у всій Європі, на Близькому Сході та в Африці. У складі сформованих команд та обраної мови програмування курсанти на протязі п’яти годин вирішували проблему інженерної технології Google, що надана організаторами.

За результатами роботи курсанти показали злагодженість дій, вміння нестандартно мислити, використовувати відомі алгоритмічні прийоми у вирішенні задачі. Найкращий командний результат показали курсанти: Гелета Д.Р., Гнатовський В.О., Богуцький В.В., Манченко Д.С.