УВАГА, до 31 жовтня 2021 року оголошено додатковий набір на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: (067) 555-87-37, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

Перевірка стану патентно-ліцензійної, винахідницької, раціоналізаторської роботи в Інституті

Добавлено: 23.02.2018 Переглянуто: 776


На виконання пункту 118 Уточненого плану основних заходів діяльності Міністерства оборони України на лютий 2018 року, затвердженого Міністром оборони України від 30 січня 2018 року, та відповідно до пункту 2.2 Положення про патентно-ліцензійну, винахідницьку та раціоналізаторську діяльність у Збройних Силах України, затвердженого наказом Міністра оборони України від 30.06.2010 № 338, фахівцями з питань інтелектуальної власності Центрального науково-дослідного інституту озброєння та військової техніки Збройних Сил України у період з 20 лютого 2018 року по 22 лютого 2018 року проведено перевірку стану винахідницької та раціоналізаторської діяльності у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації.

Комісією перевірено наявність нормативно-правових актів та нормативних документів щодо проведення винахідницької та раціоналізаторської діяльності в Інституті, здійснено аналіз виконання їх положень в підрозділах Інституту. Перевіркою встановлено, що документи наявні, ведення планів, журналів реєстрації заявок на винаходи (корисні моделі) та раціоналізаторські пропозиції відповідають вимогам чинного законодавства України.

За підсумками роботи комісією встановлено, що науковцями Інституту подано 366 раціоналізаторських пропозицій, на які авторам видані Свідоцтва, отримано 30 патентів України на корисну модель.

В процесі роботи комісії була досягнута домовленість з керівним складом Інституту щодо залучення фахівців з питань інтелектуальної власності Центрального науково-дослідного інституту озброєння та військової техніки Збройних Сил України до надання всебічної практичної та методичної допомоги винахідникам і раціоналізаторам Інституту, надання допомоги щодо проведення в Інституті щорічного конкурсу на краще технічне рішення Інституту для виявлення кращих винаходів і раціоналізаторських пропозицій.

З метою покращення патентно-ліцензійної, винахідницької, раціоналізаторської роботи в Інституті, Комісією передано відповідальним за ВРД Інституту методичні рекомендації щодо оформлення і подачі заявок на винаходи (корисні моделі) та проведення патентних досліджень під час виконання НДДКР, проведені консультації з ад’юнктами та науковцями кафедр Інституту щодо нормативно-правової бази України з питань інтелектуальної власності та впровадження її у наукову роботу Інституту.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2021.

vitivstup@viti.edu.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

^ Наверх