16 грудня 2017 року запрошуємо НА ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ початок о 9 годині, м. Київ, вул. Московська, 45/1

Перший етап VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

Добавлено: 30.11.2017

15 листопада 2017 року у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації відбувся перший етап VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

В цьому році у конкурсі брали участь 37 курсантів інституту.

В організації і проведенні конкурсу взяли участь начальник кафедри військово-гуманітарних дисциплін кандидат технічних наук полковник Саєнко О.Г., викладачі кафедри військово-гуманітарних дисциплін кандидат педагогічних наук Логвіненко Н.М., кандидат історичних наук Садикова В.В. та працівники науково-організаційного відділу.

Конкурсна комісія прийняла рішення й визначила переможців:

1 місце – ПОПКОВ Валентин, 263 н.гр.; СОРОКА Дарина, 271 н.гр.;

2 місце – БАЙБУЛА Олег, 152 н.гр.; МАРФИЧ Андрій, 273 н.гр.;

3 місце – КУЗЬМІНСЬКИЙ Віктор, 375 н.гр.; ЖИВАГА Анастасія, 173 н.гр.

Переможців рекомендовано для участі у ІІІ (міському) етапі VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Шевченка.

Бажаємо їм творчого натхнення та успіхів у наступному етапі Конкурсу!

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2017.

Розроблено та підтримується інформаційно-телекомунікаційним вузлом ВІТІ. Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Сайт знаходиться у тестовому режимі.

Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net