Практична частина комплексного екзамену випускників Військового інституту телекомунікацій та інформатизації

Добавлено: 23.06.2017 Переглянуто: 902

Незабаром війська зв’язку Збройних Сил України поповнять молоді лейтенанти Військового інституту телекомунікацій та інформатизації, у яких зараз тривають державні іспити.

На базі навчально-польового центру батальйону забезпечення навчального процесу інституту курсанти випускних курсів у польових умовах складають практичну частину комплексного екзамену за спеціальністю. Це й практичні питання розгортання та встановлення зв’язку, й відпрацювання нормативів на 3-х робочих місцях, а саме: комплексні апаратні зв’язку, транкінгового та супутникового зв’язку, засоби комутації та маршрутизації.

Як зазначив голова екзаменаційній комісії полковник Юрій Плуговий, сьогодні як ніколи важливо, щоб молодий офіцер-зв’язківець був здатним сміливо та рішуче діяти у сучасному бою, майстерно володів штатною зброєю та вмів працювати на усіх сучасних засобах зв’язку, які зараз використовуваються в районах проведення Антитерористичної операції на сході України, був загартованим фізично й психологічно та готовим до захисту рідної землі.