Телефон Приймальної комісії: (044) 323-26-57            Telegram канал - Вступ до ВІТІ 2024            До уваги абітурієнтів: як отримати додаткові бали при вступі до ВІТІ у 2024 році

Спортивні досягнення курсантів ВКСС ВІТІ у кемпо-карате та кабудо

Добавлено: 10.05.2017 Переглянуто: 1090

З 5 травня 2017 року по 7 травня 2017 року в м. Харків проводився відкритий чемпіонат світу з бойових мистецтв "КЕМПО-КУМІТЕ". В цьому чемпіонаті брали участь курсанти Військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації.

На чемпіонат прибуло 680 учасників з 6 країн світу, а саме Азербайджану, Конго, Ірану, Італії, Турції, України.

Курсанти 1 курсу ВКСС ВІТІ приймали участь у боях з Кемпо-Карате та Кабудо у двох вагових категоріях:

- солдат МЕРКУЛОВ Олександр Іванович в категорії до 73 кілограм – здобув друге місце;

- солдат ТАРАСЕНКО Вадим Сергійович в категорії до 75 кілограм – здобув друге місце.

Курсанти провели по 4 поєдинки кожний, та у фінальному двобої уступили противнику, здобувши срібні нагороди.

Ці високі результати хлопців стали результатом кропіткої роботи під керівництвом тренерів, враховуючи те, що заняття спортом не проводились за рахунок навчальних занять, в навчанні вони виконують всі вимоги викладачів коледжу та його керівництва.

Розвиток спортивних досягнень з цього виду спорту у ВКСС ВІТІ має вже добру традицію протягом декількох років, а саме:

Чемпіонат України з Кемпо-Карате та Кабудо

(26 березня 2016 року)

курсант Строкоус А.О. – 2 місце

курсант Семенюк Б.В. – 2 місце

курсант Плахтій О.В. – 3 місце

курсант Безуглий В.О. – 3 місце

відкритий Чемпіонат Світу з Кемпо-Карате та Кабудо

(22-24 квітня 2016 року)

курсант Задорожний Д.В. – срібна медаль

курсант Скорінов С.С. – срібна медаль

курсант Сіробаба М.В. – бронзова медаль

курсант Осадчій Д.М. – бронзова медаль

В повсякденній діяльності курсанти виконують навчальні програми підготовки військових фахівців, несуть добові наряди, приймають активну участь у суспільному житті коледжу.

Побажаємо всім нашим курсантам–спортсменам подальших успіхів у спорті та досягненні таких самих високих результатів і у навчанні.