Оголошується набір для навчання у 2021-2022 навчальному році терміном до 12 місяців на "фаховому курсі тактичного рівня (L-1B)" за військово-обліковими спеціальностями "Організація зв'язку у Збройних Силах України". Подробиці за посиланням: Фаховий курс тактичного рівня (L-1B)

Вітаємо з успішним захистом дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня “доктора філософії”

Добавлено: 21.07.2021 Переглянуто: 164

Вітаємо ад’юнкта науково-організаційного відділу підполковника ЗАРУБЕНКА Артура Олександровича з успішним захистом дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня “доктора філософії” за спеціальністю 255“Озброєння та військова техніка”. Науковий керівник: доктор технічних наук, доцент Кузавков Василь Вікторович

Захист відбувся 20 липня 2021 року у Спеціалізованій вченій раді Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут

Бажаємо Артуру Олександровичу ніколи не зупинятися на досягнутих успіхах і постійно боротися за свою мрію, бажаємо неймовірних сил, світлого розуму і блискучих ідей для подальшого саморозвитку і самореалізації, гарного настрою, великого щастя в житті та вірної удачі!