УВАГА, до 31 жовтня 2021 року оголошено додатковий набір на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: (067) 555-87-37, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

Офіцери-зв’язківці виконують завдання у будь яких умовах

Добавлено: 15.02.2021 Переглянуто: 449


Цей тиждень для офіцерів-зв’язківців минув під гаслом - «Завжди готові!». Адже не дивлячись на люті морози та хуртовини усі поставлені навчальні завдання були виконані в повному обсязі.

На початку тижня до слухачів завітав командувач Військ зв’язку та кібербезпеки Збройних Сил України генерал-майор - Євген Степаненко. Він перевірив умови в яких несуть службу офіцери та особисто поспілкувався з військовослужбовцями.

Попри міцний мороз офіцери відпрацьовували норматив з розгортання командно-штабної машини, який вже за кілька тижнів їм доведеться здавати на оцінку та найважливіше використовувати здобуті знання під час служби у військових частинах.

Додали різноманітності не легким будням ще й навчальні стрільби. Адже цього разу, вогонь довелося вести не з позиції лежачи, а з положення сидячи. Ці стрільби стали завершальними на курсах перепідготовки та підвищення кваліфікації. На них слухачі закріпили отримані навички стрільби та ґрунтовно освоїли процес їх організації.

Попереду офіцерів за призовом чекає найважливіша частина навчань - здача екзаменів та розподіл за їх результатами до місць постійного несення служби.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2021.

vitivstup@viti.edu.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

^ Наверх