Живі поки пам'ятаємо

Добавлено: 29.08.2020 Переглянуто: 420

Сьогодні, у День вшанування пам'яті захисників України у Військовому інституті телекомунікації та інформатизації імені Героїв Крут відбувся мітинг пам'яті.

Хвилиною мовчання вшанували всіх, хто загинув у боротьбі за вільну Україну, зокрема і офіцерів-зв'язківців, загиблих випускників інституту, а саме: Героя України генерал-майора Максима Шаповала, полковників - Бориса Кифоренка, Ігора Павлова, Віктора Соснюка, підполковників – Артура Музику, Святослава Василенка, майорів – Віктора Хмелецького, Яківа Губу, Павла Балагланова, Віктора Хмельницького, Олега Андрійця, капітанів - Сергія Білокобильського, Олега Обухівського, Сергія Лимаря, Олексія Сковородіна.

Під час заходу нагрудним знаком Військового інституту телекомунікації та інформатизації було нагороджено старшого лейтенанта Євгенія Соснюка – сина загиблого начальника зв'язку штабу управління Навчальний центр "Десна" полковника Віктора Соснюка.

Наприкінці заходу присутні поклали квіти до пам'ятника загиблим офіцерам-зв'язківцям.