26 вересня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомся з Військовим інститутом телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          УВАГА, оголошено додатковий набір з 1 вересня до 31 жовтня 2020 року на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: 067-969-29-32, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

У Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут підбито підсумки сезонного технічного обслуговування

Добавлено: 30.04.2020 Переглянуто: 517

30 квітня Тимчасово виконуючий обов’язки начальника інституту генерал-майор ОСТАПЧУК В.М перевірив якість виконання робіт сезонного обслуговування техніки та озброєння, підготовку об’єктів парку до експлуатації у весняно-літній період.

Впродовж одного місяця, протягом якого тривали регламентні роботи, військовослужбовці роти матеріально-технічного забезпечення батальйону забезпечення навчального процесу інституту виконали весь перелік необхідних робіт, передбачений плануючими документами.

Після завершення усіх заходів сезонного технічного обслуговування якість проведених робіт перевірила спеціалізована комісія, що встановила належне виконання поставлених завдань. Відповідні службові особи перевірили стан техніки, провели обслуговування машин, привели до статутного порядку територію парку та службові приміщення.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net