6 червня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН (ІНЖЕНЕР З АВТОМАТИЗОВАНИХ СИСТЕМ УПРАВЛІННЯ - підготовка за спеціальністю 126 Інформаційні системи та технології) 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 12.30 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          З 01 вересня 2020 року в Інституті розпочнуться курси лідерства офіцерського складу тактичного рівня. Детальна інформація - Вступникам -> Курси лідерства офіцерського складу тактичного рівня

Міжнародні змагання з програмування Google HashCode 2020

Добавлено: 21.02.2020 Переглянуто: 393

Курсанти нашого навчального закладу, спеціальності «Комп’ютерні науки» 20 лютого взяли участь у міжнародних змаганнях з програмування Google HashCode 2020, що відбулися на базі одного з хабів розгорнутих в UNIT-city.

«Hash Code» - це командні змагання, організовані компанією Google для студентів та професійних програмістів у Європі на Близькому Сході та в Африці. Участь в змаганнях брали представники більше 180 країн світу. У складі сформованих команд та обраної мови програмування курсанти на протязі п’яти годин вирішували задачі інженерної технології Google, що були надані організаторами.

За результатами змагань курсанти показали злагодженість дій, вміння нестандартно мислити, використовувати відомі алгоритмічні прийоми у вирішенні задач. Найкращий командний результат показали курсанти: Михайлов М.Р., Михайлов В.Р., Рудяк Д.Т., Палиця В.О., зайнявши високі позиції в загальному рейтингу.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net