26 вересня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомся з Військовим інститутом телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          УВАГА, оголошено додатковий набір з 1 вересня до 31 жовтня 2020 року на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: 067-969-29-32, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

Міжнародні змагання з програмування Google HashCode 2020

Добавлено: 21.02.2020 Переглянуто: 477

Курсанти нашого навчального закладу, спеціальності «Комп’ютерні науки» 20 лютого взяли участь у міжнародних змаганнях з програмування Google HashCode 2020, що відбулися на базі одного з хабів розгорнутих в UNIT-city.

«Hash Code» - це командні змагання, організовані компанією Google для студентів та професійних програмістів у Європі на Близькому Сході та в Африці. Участь в змаганнях брали представники більше 180 країн світу. У складі сформованих команд та обраної мови програмування курсанти на протязі п’яти годин вирішували задачі інженерної технології Google, що були надані організаторами.

За результатами змагань курсанти показали злагодженість дій, вміння нестандартно мислити, використовувати відомі алгоритмічні прийоми у вирішенні задач. Найкращий командний результат показали курсанти: Михайлов М.Р., Михайлов В.Р., Рудяк Д.Т., Палиця В.О., зайнявши високі позиції в загальному рейтингу.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net