Telegram канал - Вступ до ВІТІ 2024            Відкрий світ можливостей: Військовий інститут запрошує на онлайн-екскурсії            До уваги абітурієнтів: як отримати додаткові бали при вступі до ВІТІ у 2024 році

Курсанти Військового коледжу сержантського складу ВІТІ здобули 3 медалі на Чемпіонаті України з Хорт

Добавлено: 20.05.2016 Переглянуто: 2209

Вже на протязі року в коледжі проходять тренування по молодому виду спорту "Хортинг". Цьому виду єдиноборств сім років, а він вже має статус Національного виду спорту. В третє наші курсанти показують високі результати на змаганнях різного рівня. Так 15-17 квітня 2016 року у місті Черкаси відбувся Чемпіонат України з Хортингу серед молоді. У чемпіонаті взяли участь 320 спортсменів, серед них – 5 курсантів Військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації. У ході змагань курсанти показали хороші результати і здобули 2 срібні та 1 бронзову медаль у різних вагових категоріях. Срібними призерами чемпіонату України стали курсанти Артем Строкоус (вагова категорія до 65 кг) та курсант Віталій Вороненко (вагова категорія до 75 кг). На п’єдесталі пошани до них приєднався курсант Богдан Семенюк який виборов бронзу у ваговій категорії до 80 кг.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2024.

Питання щодо вступу надсилайте на: [email protected] або [email protected]