25 січня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ за адресою: Київ, вул. Московська 45/1, вхід через КПП інституту                         Інститут оголошує набір 2020 року до очної ад’юнктури. Детальна інформація - Наука -> Ад'юнктура і докторантура

Вітаємо всіх з поверненням наших побратимів, ми один екіпаж, разом ми переможемо!

Добавлено: 09.09.2019 Переглянуто: 419

Сьогодні, з нагоди повернення наших військових моряків з полону, на урочистому шикуванні особовим складом інституту було повернене прапор Військово-Морських Сил нашим героям, які зараз перебувають у військовому шпиталі м. Києва.

З того часу, як курсанти інституту підняли прапор Військово-Морських Сил Збройних Сил України на підтримку українських військових моряків, захоплених 25 листопада в Керченській протоці пройшло майже 10 місяців.

Усім особовим складом інституту було прийнято одноголосне рішення - прапор ВМС майорітиме над плацом до тих пір, допоки наші моряки не повернуться на Батьківщину з російського полону.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net